KIM JESTEŚMY?


Nazywamy się MOVIads i u podstaw każdego z naszych działań, leży fundamentalna potrzeba zrealizowania Waszego celu reklamowego. Działamy online, ale nasza firma nie jest bytem wirtualnym, istniejemy również w przestrzeni fizycznej, więc jeżeli tylko macie ochotę nas poznać, zapraszamy do naszego biura na warszawskiej Woli.

Specjalizujemy się w realizacji kampanii reklamowych Video Online ale też funkcjonujemy we wszystkich innych kanałach.

Doskonale znamy rynek reklamy Video, dostępne powierzchnie, a przede wszystkim kluczowych Wydawców.

Należymy do IAB Polska!


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Jesteśmy pierwszą, całkowicie niezależną siecią reklamy Multichannel Programmatic. Ponadto, realizujemy kampanie Video Cross Channel – na wszystkich ekranach i nośnikach – niezależnie od platformy czy technologii. Niestraszne są nam, między innymi ekrany typu PC, Laptop, Smartphone, czy Tablet, ale też Digital OOH i Smart TV.

Działamy jako sieć reklamy video, a ponadto realizujemy standardowe kampanie digital (CPC) i mailingi.


NA CZYM NAM NAJBARDZIEJ ZALEŻY?


Przede wszystkim, na Waszym komforcie i satysfakcji. Nie operujemy na ogólnikach, a naszą ofertę szyjemy na Waszą miarę. Możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, by jak najefektywniej zrealizować kampanię. Przy czym, wysoko cenimy sobie działanie zgodne z najlepszymi standardami etyki i postępowania w biznesie, a co za tym idzie, nigdy nie składamy obietnic bez pokrycia.

Proponujemy wykonanie kampanii testowej. To rozwiązanie najlepsze zarówno dla Was, jak i dla nas. Wówczas, wspólnie możemy sprawdzić i zweryfikować, jakim dysponujemy potencjałem w danym temacie oraz jak powinniśmy optymalizować kolejne działania.


KIEDY JESTEŚMY ZADOWOLENI Z NASZEJ PRACY?


Wiadomo – kiedy to Wy, drodzy Klienci, jesteście zadowoleni!

Naszym priorytetem jest, nie tylko dostarczenie jak najlepszych wyników, w centrum naszych zainteresowań leży również budowa i rozwój jak najlepszych, jakościowych relacji, zarówno z Klientami, jak i Wydawcami. Dysponujemy silnym zespołem, dynamicznych ekspertów, nastawionych na efekty.

Nasi ludzie znają się na tym co robią i wiedzą jak zrealizować Wasze cele!

Posiadamy niezbędne kompetencje, aby wesprzeć Was w Waszych działaniach reklamowych!
Wykonaj tylko jeden ruch – skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami